#1 2011-05-08 18:21:25

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

MAFIA - edycja pierwsza

Grają:

1. Dave (Dawid)
2. Misia (Asia)
3. Eveline (Ewelina)
4. beatka189 (Beata G.)
5. Monia (Monika)
6. Maciek
7. Beatrix (Beata B.)
8. URSA (Ula)

Na forum proszę nie używać imion, tylko nicków - np. Sądzę, że to beatrix jest z mafii, albo URSA na pewno nie jest a mafii.

Dziś w nocy mafia poda mi kogo eliminuje i do wtorku (10 maja) do godziny 20:30 proszę dyskutować (na forum) oraz oddawać głosy poprzez PW (wiadomość prywatną).

Offline

 

#2 2011-05-08 18:29:34

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

No to ruszamy Zachęcam wszystkich do dużej aktywności w tym temacie, w końcu ta gra polega głównie na dyskusji

Offline

 

#3 2011-05-08 18:47:04

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Czekamy na decyzję Mafii oraz pytanie do mnie od Detektywa, dopiero wtedy ruszamy z dyskusją.

Offline

 

#4 2011-05-08 18:50:44

beatka189

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-07

Re: MAFIA - edycja pierwsza

To daj nam znać kiedy już mafia kogoś zabije i detektyw zada pytanie. Pozdrawiam wszystkich grających:)

Offline

 

#5 2011-05-08 21:38:05

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Mafia odstrzeliła gracza beatka189. Może jednak ona uczestniczyć w grze do najbliższego głosowania (tj. dyskutować oraz oddać głos). Dyskusja oraz czas na wysyłanie mi prywatnych wiadomości z głosem kogo typujecie jako mafię macie do wtorku do godziny 20:30.

Osoby, które "przechodzą" dalej to:
1. Dave (Dawid)
2. Misia (Asia)
3. Eveline (Ewelina)
4. Monia (Monika)
5. Maciek
6. Beatrix (Beata B.)
7. URSA (Ula)

Ostatnio edytowany przez Paweł (2011-05-08 21:40:14)

Offline

 

#6 2011-05-08 22:05:20

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Jestem mile zaskoczony, że gram dalej:D Materiału do analizy na razie niewiele, ale można próbować coś pokombinować.
Po pierwsze wydaje mi się, że gdyby Ula była w mafii, to nie wyrzuciłaby od razu Beaty, więc jej na razie nie podejrzewam (choć oczywiście Ula mogła też pomyśleć "załatwię Beatę i nikt mnie nie będzie podejrzewał", dlatego też tak ostatecznie skreślać jej nie można ).
Po drugie gdyby w mafii była Monia i/lub Ewelina, to pewnie już bym nie żył Dlatego na razie najbardziej podejrzani są dla mnie Beatrix i Maciek.

Offline

 

#7 2011-05-08 22:19:05

 Maciek

Gracz

2606531
Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Hmm ciekawe wnioski.
Nie znam niestety koligacji pomiędzy poszczególnymi graczami, ale należy pamiętać, że w tej grze nie wszystko jest czarne i białe.
Co do pierwszej opcji - odnośnie Uli- nigdy nic nie wiadomo, może rzeczywiście nie jest w mafii lub jak sam napisałeś odciąga uwagę od siebie.
Skąd jednak wiesz, że Monia lub Ewelina specjalnie nie wyeliminowały kogoś innego żeby odciągnąć uwagę od siebie??
Co do Beatrix to nie mam jeszcze zdania (wybacz Skarbie), ale w tej grze nie ma czasu na sentymenty.
Z drugiej strony kto wie czy Ty nie jesteś z mafii? ;p
Wszak podobno winny krzyczy najgłośniej a zdanie "Jestem mile zaskoczony, że gram dalej:D" rzuca się w oczy jak transparent "Patrzcie! Jestem z Mafii" ;p
Ale to tylko moje zdanie.

Ostatnio edytowany przez Maciek (2011-05-08 22:21:17)

Offline

 

#8 2011-05-08 23:06:30

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Ja tę grę znam dobrze, więc uwierz mi - gdybym był w mafii, to na pewno nie napisałbym pierwszy w tym temacie, a już na pewno nie to, co zacytowałeś W końcu osoby z mafii najczęściej się nie wychylają, a już na pewno nie na starcie. Moja "radość" wynika z tego, że gdy graliśmy na żywo, to chcieli mnie szybko załatwić Po prostu próbuję coś kombinować, bo post w stylu "no cóż, Beata odpadła, ciągle nic nie wiemy więc musimy strzelać" nic by nie wniósł.
Wiem doskonale, że tutaj nie wszystko jest czarne i białe, ale grają tu prawie same niedoświadczone osoby, więc na razie nie doszukuję się jakichś skomplikowanych strategii (może w przyszłych edycjach to się zmieni, jeśli dojdą do skutku ). Choć wiadomo, różnie może być i nikogo do końca nie można być pewnym. Zobaczymy co inni powiedzą
Tak w ogóle, to gdyby do jutra gra się rozkręciła, to moglibyśmy już jutro przeprowadzić głosowanie. Skoro mafia zabiła już dziś, to chyba nie ma sensu dwa dni rozmyślać "kto mógł zacząć dzieło zniszczenia od Beaty?"

Offline

 

#9 2011-05-08 23:27:51

 Maciek

Gracz

2606531
Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Hehe domyślam się, że grają w te grę doświadczone osoby ;p
Zobaczymy jak się wypowiedzą inni.
Chociaż nie zdziwiłbym się jutro testami w stylu: "Oni napisali pierwsi, pewnie udają, że się kłócą, na pewno są w mafii" ;p

Offline

 

#10 2011-05-09 17:22:15

Eveline

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-07

Re: MAFIA - edycja pierwsza

A dlaczego osoby z mafii nie moglyby sie wypowiedziec juz na samym poczatku? jako pierwsze moga zasugerować kogos z miasta i tym odwrocic uwage od siebie a takze pozostalych osob z mafii,  tak wiec moim typem jest Dawid juz na samym poczatku Dawid broni Ule, twierdzi ze ona nie mogla "zabic" Beaty, bo nie wyrzucilaby z gry kolezanki, wiec ona tez jest podejrzana:)
Podsumowując obstawiam, że w mafii jest Dawid i Ula

Offline

 

#11 2011-05-09 18:10:52

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Dlaczego? Z bardzo prostego powodu - żeby nie zwracać na siebie uwagi. Nawet przed rozpoczęciem gry rozmawiając z Pawłem mówiliśmy, że pewnie nikt nie będzie chciał się odezwać pierwszy. Jak chcesz głosować na mnie, to proszę bardzo, potem i tak wyjdzie na moje i się zdziwisz Choć zastanów się jeszcze nad tym i pomyśl, czy gdybym był w mafii, to nie lepiej by było poczekać na typy innych? Przecież gdyby nikt nie typował mafiozów, to po co się wychylać, prawda? A Ty twierdzisz, że jestem w mafii, bo jako pierwszy spróbowałem coś pokombinować.

A co do Uli, to cały czas nie mogę odpędzić od siebie myśli, że ona jest w mafii i zabicie Beaty miało odciągnąć od niej uwagę, a ja to łyknąłem jak młody pelikan. Zastanawia mnie też, czy Maciek, będąc w mafii, od razu wdawałby się ze mną w polemikę, bo przecież jeśli mnie zabijecie i okażę się niewinny (a tak będzie), to on stanie się pierwszym podejrzanym. Asia na razie nie pasuje mi na mafię, Ewelina też nie. Monia siedzi cichutko, a widziałem, że zaglądała na forum. Monia, Ula, Beatrix - daję sobie rękę uciąć, że minimum jedna osoba z mafii jest w tej trójce. No i duży znak zapytania nad Maćkiem.

Offline

 

#12 2011-05-09 18:13:03

Beatrix

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Co do postu Dave'a zwłaszcza słów: "W końcu osoby z mafii najczęściej się nie wychylają" mając też trochę doświadczeń z tą grą muszę powiedzieć, że w naszych grach najczęściej tak było że jeżeli osoba która ogólnie jest rozmowna, zna większość graczy - (a będąca w mafii) była najczęściej albo jako jedną z pierwszych w dyskusji albo jako najbardziej się udzielająca. Dlatego biorąc pod uwagę, że Dave tego samego dnia kiedy mafia ogłosiła wyniki był od razu online może sugerować jakoby miał z tym coś wspólnego. Z tych dwóch powodów ja głosowała bym na Dave.

Offline

 

#13 2011-05-09 18:23:32

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Fajne argumenty Skoro widziałaś, że jestem online, to znaczy, że... sama też byłaś online. I co, może jesteś w mafii? Wg mnie jest na to duża szansa. Zresztą, byłem online, bo Paweł dał mi znać na GG, że pojawił się już mord mafii, nie wiem co w tym dziwnego.

A ten drugi "powód" skomentowałem wyżej, zresztą gra na żywo to co innego, niż gra na forum. Na żywo bardzo łatwo może umknąć, kto się odezwał pierwszy, kto drugi itd., po kilku rundach ciężko zapamiętać kto co mówił, a tutaj ten mój post będzie widoczny do końca gry. No ale spoko, jeśli uważacie mnie za kretyna-mafiozę rzucającego oskarżenia bez czekania na rozwój wypadków, to głosujcie Choć mam nadzieję, że przejrzycie na oczy.

Offline

 

#14 2011-05-09 19:53:58

beatka189

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-07

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Witam, co prawda jestem już uśmiercona, ale mogę jeszcze przez jakiś czas przemawiać do was z zza grobu. Tak więc wykorzystam to prawo i określę kto moim zdaniem może być w mafii. Osobiście stawiałabym na Monie po pierwsze dlatego, że chciała się zemścić, że ją ostatnio uśmierciłam, po drugie wydaje mi się podejrzane, że jeszcze nie określiła swoich typów. Podczas gry na zajęciach zauważyłam, że ma dobrą intuicję do grania i zwykle określa od razu i bardzo stanowczo swoje typy, a ona jak dotąd nie wypowiedziała się na temat nikogo. Możliwości jak dla mnie są tylko dwie, albo nie miała jeszcze czasu napisać, albo jest w mafii. Najlepiej będzie jeśli inni użytkownicy wypowiedzą się na temat tego czy była online czy nie i może to rozwiąże wątpliwości. Co do innych to nie mam na razie żadnych przypuszczań.

Offline

 

#15 2011-05-09 20:52:56

URSA

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Witam, chciałam odnieść się w pierwszej kolejności do słów Dawida, który zdecydowanie stawia na mnie w kwestii "bycia z mafii". Otóż jego posunięcie było iście mistrzowskie. Ula lubi Beatę więc by jej nie odstrzeliła, ale żeby odciągnąć od siebie uwagę mogła to jednak zrobić ble ble ble. Czyż to nie jest odciąganie uwagi od własnej osoby? Po drugie głos na moją skromną osobę oddała również Monia. Jeśli jest z mafii to ma kontakt z Dawidem a dwa oddane głosy na mnie mogą świadczyć o ich wspólnych powiązaniach. Myślę, że w mafii są przynajmniej 2 osoby z naszego roku (znają Beatę, rzuciły podejrzenie na mnie bo tez mnie znają i nasze relacje) i jedna z nowych osób czyli Beatrix i Maciek. Mój typ to Monia i David

Offline

 

#16 2011-05-09 21:17:29

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Zdecydowanie? Nie żartuj. Ja tylko napisałem, że jest taka możliwość, więc nie przesadzaj. A może się tak denerwujesz i zdecydowanie rzucasz na mnie, bo grunt się pali pod nogami?
Co do "odciągania uwagi" to powiem Ci, że poprawiłaś mi humor Skoro napisałem coś na czyjś temat, to od razu ma znaczyć, że odciągam uwagę od siebie? No bez jaj, a o czym mam pisać? "Hello, jestem z mafii, głosujcie na mnie"? Każdy tutaj pisze na temat innych osób, więc nie rozumiem, dlaczego to akurat JA odciągam uwagę od siebie. Widocznie mam dobre typy
Po trzecie nie mam pojęcia o jakim głosie na Ciebie mówisz, bo przecież Monia w tym temacie się jeszcze nie wpisała. Zresztą nikt na nikogo jeszcze nie głosował, więc zupełnie nie rozumiem do czego ten fragment się odnosił.
No i coś liczba osób w mafii Ci się nie zgadza, bo mafia liczy 2 osoby

Mnie nawet przekonuje teoria Beaty, chociaż przyznam się, że jeszcze przed chwilą obstawiałem mafię Monia-Ula. Teraz Ula także skierowała podejrzenia na Monikę, co oczywiście niczego nie wyklucza, ale takie "odcięcie się" od partnera miałoby sens, gdyby większość zdecydowanie zamierzała głosować na Monię, a na razie, oprócz Beaty G., wszyscy chcą głosować na mnie, bo ośmieliłem się pierwszy odezwać (brawo, grajcie tak dalej, a na pewno traficie mafię ). Także w tym momencie stawiam na parę Monia-Beatrix.

Offline

 

#17 2011-05-09 21:46:07

Eveline

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-07

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Hmm mnie zastanawia caly czas milczenie Asi i Moni:) byc moze nie wypowiadaja sie zeby nie zwrocic na siebie uwagi i maja cicha nadzieje ze miasto wyeliminuje swojego.

Offline

 

#18 2011-05-09 22:30:07

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

To ja napiszę moje wnioski po dotychczasowej rozgrywce.

Zacznę od osób wg mnie niewinnych:

Eveline - wprawdzie w swoim pierwszym poście wskazała na mnie, ale... To dla mnie świadczy o jej niewinności. Dlaczego? A no dlatego, że ja wcześniej wskazałem dwa typy, a gdyby Ewelina była w mafii, to raczej powinna szukać w grze sojuszników, a nie przeciwników, więc pewnie poparłaby któryś z moich typów, zamiast atakować bezpośrednio mnie. Dlatego jestem niemal pewien, że jest niewinna.
Misia - nieaktywna, ale tutaj mam małego handicapa i wiem, że jak do tej pory nie miała za bardzo czasu na grę. Poza tym, wydaje mi się, że gdyby dostała rolę to jednak bardziej by się grą zainteresowała, a tak nie jest, więc zapewne jest z miasta.

Teraz podejrzani. Zostają: Beatrix, Monia, URSA i Maciek. Po pierwszym moim poście, w którym wstępnie "uniewinniłem" Ulę i Monię, Maciek poddał to w wątpliwość. Gdyby był z którąś z nich w mafii, to pewnie by tego nie zrobił, bo jaki miałby w tym interes? Także pary Maciek-Monia oraz Maciek-URSA na razie wykluczam. Ula zaatakowała Monię, co w tamtym momencie gry raczej byłoby bez sensu, gdyby obie były w mafii, także Monia-URSA też odpada. Zostaje: Beatrix-Monia, Beatrix-URSA, Beatrix-Maciek. Ula także rzuciła podejrzenia w stronę Beatrix i Maćka, także z mojej wyliczanki ostatecznie zostaje:
Beatrix-Monia, lub
Beatrix-Maciek

Co o tym sądzicie?

PS. Wprawdzie nie ja prowadzę grę, ale przypominam, że jutro głosowanie, więc nie zapomnijcie wysłać swoich typów Pawłowi

Offline

 

#19 2011-05-09 22:48:37

Monia

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

hehe;pp no byłam online ale nie mogłam pisać bo na necie robiłam cos innego teraz kiedy mam chwilke moge zabrac glos w sprawie:)
Myśle ze branie pod uwage tego czy ktos sie z kims kumpluje nie ma zabradzo sensu bo to jest tylko gra.  Zakladając że Ula nie jest w mafii bo nie odstrzeliłaby Beaty moze tylko wpłynac na jej korzysc. Maciek i Beatrix nie znają naszych relacji wiec co mają sie nie wypowiadac:P?? nie wiem czemu ale ja postawiłabym na Beatrix

Offline

 

#20 2011-05-09 23:34:34

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Tak dla przypomnienia - w mafii są 2 osoby ;-)  Głosy możecie do mnie wysyłać (jutro) do 22:30, bo dopiero wtedy będę na kompie. Miłego analizowania

Uwagi:
Wprowadzam nowy punkt do regulaminu:

*) Przy remisie w głosowaniu np.
2 głosy na X, 2 głosy na Y, 1 głos na Z, 1 głos na W - o tym czy odpada X czy Y decydują osoby głosujące na Z i W.
Jeśli nadal będzie remis np. 3 głosy na X, 3 głosy na Y - odpada osoba z mniejszą ilością postów w grze. Więc zachęcam do dużej aktywności.

Ostatnio edytowany przez Paweł (2011-05-10 00:05:51)

Offline

 

#21 2011-05-09 23:49:56

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Dobra, jutro głosowanie, najwyższa pora ustalić jakąś wspólną taktykę, bo mafia ma dwa głosy, więc jeśli głosy miasta się rozłożą na kilka osób, to na bank poleci niewinny, a przypominam, że przy tej liczbie osób dwie pomyłki w głosowaniach miasta = porażka. Ja już swoje przemyślenia przedstawiłem (chyba nawet aż za dobitnie, przez co niektórzy chcą mnie wywalić), więc może Wy coś zaproponujcie Materiału do analizy mimo wszystko trochę jest.

Offline

 

#22 2011-05-10 16:18:52

Monia

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

a ja mam taką mała uwagę/pytanie jak gramy na żywo to na głos mówimy swoje typy i na głos głosujemy a czemu tu robimy to "po cichu"??

Offline

 

#23 2011-05-10 16:42:31

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Nie robimy tego po cichu, po głosowaniu Paweł przedstawi dokładne wyniki głosowania, będzie wiadomo kto na kogo zagłosował. Poza tym nic nie stoi na przeszkodzie, aby przed oddaniem głosu podzielić się swoim typem z innymi, do czego zresztą zachęcam.

Offline

 

#24 2011-05-10 16:52:36

 Maciek

Gracz

2606531
Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Nie zupełnie po cichu, bo z tego co mówił Paweł, wyniki głosować będą podawane do wiadomości.
Natomiast wracając do dyskusji, to według mnie koligacje pomiędzy poszczególnymi graczami nie mają tu znaczenia.
Uważam, że Paweł specjalnie rozdał funkcje "mafii" osobom, które nie są z jednej paczki (nie wiem jak to inaczej określić).
A propos postu Dave'a. Z jego wyliczanki w każdej parze osób przewija się Beatrix.
Ja bym stawiał na Beatrix i Dave'a. Teoretycznie gdyby oboje byli w mafii to swoim postem by ją skazał niepotrzebnie na wyeliminowanie, ale pozostali jakoś nie mają przekonania że to Ona, więc w ten sposób mógłby odwrócić od Niej uwagę innych i mieć czyste sumienie, że Jej nie bronił.

Offline

 

#25 2011-05-10 18:11:38

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Widzę, ze coraz lepsze teorie spiskowe powstają, byle tylko napisać, że ja jestem w mafii.

Długo nad tym myślałem i mój głos pójdzie dzisiaj na Beatrix, a wy jak chcecie to sobie na mnie głosujcie, proszę bardzo. Nie chce mi się was dłużej przekonywać do mojej niewinności. Szkoda tylko, że nie zobaczę waszych min gdy przeczytacie, że byłem niewinny.
Jak zginę (a to bardzo prawdopodobne), to może wreszcie otworzycie oczy i zobaczycie, jak mafia się z wami bawi. Napiszę to od razu, bo potem mogę nie mieć okazji: Beatrix, Monia, Maciek, URSA - tu na 100% jest mafia.

Offline

 

#26 2011-05-10 18:27:03

Eveline

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-07

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Analizujac wszystkie wypowiedzi, moj typ sklania sie ku Beatrix:)  na poczatku stwierdzilam ze w mafii jest Dave, ona odrazu poparla moj typ i rowniez wskazala na niego, cieszac sie ze pomagam jej w wyeliminowaniu osoby z miasta (tak, tak Dave mnie przekonal juz nie sadze ze jest z mafii:)) ponadto Beatrix swoj typ poparla doswiadczeniem w grze, wiedzac ze jest tutaj przewaga osob nie znajacych jeszcze dobrze gry, liczyla ze niedoswiadczone osoby zasugeruja sie jej wnioskami wyciagnietymi z poprzednich gier.


Coraz bardziej wierze w niewinnosc Dawida:) bo gdyby okazalo sie ze odpadnie Beatrix i bylaby ona z miasta, to w nastepnym typowaniu wszyscy jednoglosnie wskazaliby na niego, wiec nie ryzykowalby tak w tej chwili

Ostatnio edytowany przez Eveline (2011-05-10 18:35:15)

Offline

 

#27 2011-05-10 18:48:12

Beatrix

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Jak to czytam aż mi się humor poprawił. Zmieniam zdanie i faktycznie wierze w niewinność Dave'a ponieważ jeśli jest w mafii wie, że ja jestem z miasta. Więc jeśli dziś zginę, a tak pewnie będzie i uwierzycie, że jestem z miasta, kolejnym do odstrzału będzie Dave. Chyba nie był by na tyle głupi...

Offline

 

#28 2011-05-10 20:18:48

 Maciek

Gracz

2606531
Skąd: Łęczna
Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Ja jednak nadal waham się między Beatrix i Dave'm.
Eveline a skąd wiesz, że to nie celowe zagranie tych dwojga?
Najpierw Dave celował, że to ja jestem z mafii (w sumie to już chyba wszystkich posądził o bycie w mafii).
Teraz  obstaje przy Beatrix. Mnie tylko zastanawia skąd ta jego pewność że to Ona?
Nie bronię Jej, ale dziwi mnie fakt, że nie bierze On pod uwagę innych osób w grze, które mogą być przysłowiowymi "cichymi wodami".

Ale ostatecznie mój głos idzie chyba jednak na Misię. W ogóle nic się nie udziela, jakby tylko czekała aż wyeliminujemy kogoś z nas.

Ostatnio edytowany przez Maciek (2011-05-10 20:24:03)

Offline

 

#29 2011-05-10 20:35:17

beatka189

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-07

Re: MAFIA - edycja pierwsza

Ja nadal obstawiam za swoim i twierdzę, że to Monia jest w mafii nie wiem dlaczego po prostu mam takie przeczucie no i to co wcześniej napisałam. Co do drugiej osoby to jeszcze tego nie wiem. Szkoda, że nie będę mogła brać udziału w dalszych rozgrywkach. Także ja swój głos oddaję na Monię. A tak z czystej ciekawości jeśli ktoś w ogóle się nie wypowiadał to co się z nim dzieje? Są jakieś konsekwencje tego?

Offline

 

#30 2011-05-10 20:42:50

 Dave

Prowadzący

5652917
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja pierwsza

@Maciek:
Oj, chyba za daleko posuwasz się w swoich stwierdzeniach.

Po pierwsze, to nie było tak, że na początku celowałem w Ciebie. Moim pierwszym typem był "Beatrix i Maciek", więc nie opowiadaj, że najpierw typowałem Ciebie, a teraz nagle obstaje przy Beatrix.

Po drugie, gdzie ja napisałem, że jestem pewien jej winy? Podpowiem: NIGDZIE, bo nie jestem tego pewien. Ja tylko do znudzenia powtarzam "Beatrix, Monia, Maciek, URSA", bo niewinności Misi i Eveline jestem pewien na 99% (co wyjaśniłem kilka postów wyżej). Także zauważ, że tym sposobem wziąłem pod uwagę WSZYSTKIE osoby biorące udział w grze, więc znowu minąłeś się z prawdą.

Po trzecie - dlaczego z tej czwórki wybrałem najpierw Beatrix? Pierwszy powód to ta moja wcześniejsza "wyliczanka", drugi powód jest identyczny jak Eveline - Beatrix podczepiła się od razu pod typ Eveline na mnie, co jest dość typowym zagraniem osoby z mafii.

To tyle. Ja nie jestem jakimś wodzem miasta, nie każę nikomu głosować tak jak ja. Cały czas dzielę się tylko swoimi przemyśleniami, w końcu na tym ta gra polega. Każdy niech głosuje wg swojego uznania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.soulsocietylife.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.ancientlegion.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.praca-mcr.pun.pl