#121 2011-05-22 12:55:05

Beatrix

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-08

Re: MAFIA - edycja druga

Ja również podziękuję za gre. Nie zamierzam uczestniczyć w kolejnych edycjach bo gra w tej skutecznie obrzydziła mi gre w mafię. Po postach i innych zagraniach detektwa, mafia miała już niewielkie szanse, bo większośc była po jego stronie. gdyby sie nie przyznal pewnie byscie go wyeliminowali. stad  juz moje wpadki jak pytanie o księdza bo naprawde wchodzilam na forum z przymusu. co do postu Ursy która stwierdziął ze na forum jest mnie pelno powiem tyko tyle ze zadnej rundzie nie napisalam wiecej niz 2 posty bo podobno to byla jedna z zasad., szkoda ze niektorzy m in Ty nie przestrzegalas tej zasady przez co np pod koniec gry przestalas byc podejrzana bo jak cytuje "ursa gdyby byla w mafii nie ryzykowala by nie pisaniem postow co grozilo wyrzuceniem z gry". I rozumiem tlumaczenie brakiem czasu ale pomyslcie jak dobra mafia bylysmy że przy moim trybie pracy, a przy zasadach ze mafia ma czas do 22.30-do 10 rano prawie za kazdym razem musialysmy jako mafia wybrac kogos zanim byly wyniki glosowania miasta, bo w tych godzinach nie bylo mnie na komputerze. stad tez niektore zabojstwa nie byly przemyslane bo zabijajac kogos skad moglysmy wiedziec jak ta osoba zaglosowala, czy nie wskazala np jednej z nas, co stalo by sie byc moze podejrzeniem. Życzę pozostym uczestnikom miłej gry. Dzięki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praca-mcr.pun.pl www.ancientlegion.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.soulsocietylife.pun.pl