Matematyczna Mafia


#61 2011-05-29 13:22:00

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

Przypominam, że głosowanie dziś do godziny 21:00. Nie wszyscy jeszcze napisali obowiązkowe posty w tej rundzie.

Offline

 

#62 2011-05-29 13:35:34

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Myślę, że dziś wreszcie zginie mafia. Oczywiście wiadomo, kogo mam na myśli, bo niejednokrotnie już to podkreślałem, a widzę, że część osób dochodzi do tego samego wniosku. Mam natomiast duże dylematy co do drugiej osoby. Ale myślę, że musimy wziąć pod uwagę zdanie Grabarza. W końcu podczas pobytu w zaświatach mógł wszystkiego się dowiedzieć od Najwyższego

Offline

 

#63 2011-05-29 15:27:26

Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Ta kłotnia Ksiegowego  i Polityka bardzo mnie zastanawia. Z poprzednich edycji wiadomo, ze często jedna ze stron konfliku byla mafia, wiec ja zaglosuje dzisiaj na ktoras z tych osob. I dobrze, ze Grabarz wrocil, przyda sie dzisiaj:P

Offline

 

#64 2011-05-29 20:32:43

Barman

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Ze względu na charakter mojej pracy byłem zajęty w weekend i dopiero teraz mogę coś napisać, jeszcze nie wiem dokładnie co jest grane, ale z moich ustaleń wynika, że Polityk jest nie winny. Winnego szukam dalej.

Offline

 

#65 2011-05-29 20:47:03

Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Zbliza sie juz czas oddawania glosow. Juz wiem na kogo oddam swoj. Po przeczytaniu ostatnich postow postanowilem. Przekonali mnie Polityk, Fryzjer i inni:)

Offline

 

#66 2011-05-29 20:56:35

Barman

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Ja głosuję na Księgowego i prawie jestem pewien, że to mafia. Wspomniecie moje słowa.

Offline

 

#67 2011-05-29 21:29:48

Księgowy

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Witajcie "pionki", jak widzę mafia owinęła sobie was wokół palca. Widzę,że to moja głowa dzisiaj pójdzie, tym lepiej, mam dość życia w takim "skorumpowanym" społeczeństwie "chorągiewek". Raz podjęliście już "dobrą" decyzje eliminując policjanta, teraz czas na drugą. Żegnam

Offline

 

#68 2011-05-29 21:55:47

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

Wrócił do czytania, a wysoka postać podniosła Wielką Księgę. Przysiadła się ona obok Księgowego, ale nawet nie otworzyła księgi. Zaczytany Księgowy nie zwrócił na to uwagi, nic do niego nie docierało. Znów zapadła cisza. Szybko została ona jednak przerwana przez odsuwane krzesła. Pozostałe osoby znajdujące się w pomieszczeniu wstały. W tym momencie Księgowy zrozumiał co się dzieje. Postanowił on jednak do końca zachować zimną krew, a koniec jego był bliski. Człowiek, który siedział obok niego szybko wstał i wziął Wielką Księgę. Nie miał on jednak zamiaru jej odkładać, a zamiast tego zaczął uderzać nią w głowę Księgowego. Po serii potężnych ciosów Księgowy udał się na tamten świat, a swym ostatnim ruchem zrzucił ze stolika książkę, którą z takim zafascynowaniem czytał. Wypadła z niej karteczka. Zapiski na niej jasno wskazywały, że ten spokojny człowiek, mol książkowy był zamieszany w te wszystkie zbrodnie. Miasto świętowało.

Wyniki głosowania:

Księgowy  – 6 głosów (od: Polityk, Barman, Fryzjer, Lekarz, Listonosz, Grabarz)
Polityk – 1 głos (od: Księgowy)


Z gry został wyeliminowany Księgowy. Należał do MAFII. Ma prawo do ostatniego postu tzw. Testamentu.


Mafia ma czas na decyzję do jutra do godziny 18:00.

W grze pozostają:
1. Barman
2. Lekarz
3. Fryzjer
4. Grabarz
5. Listonosz
6. Polityk

Offline

 

#69 2011-05-29 22:13:19

Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Księgowy napisał:

Witajcie "pionki", jak widzę mafia owinęła sobie was wokół palca. Widzę,że to moja głowa dzisiaj pójdzie, tym lepiej, mam dość życia w takim "skorumpowanym" społeczeństwie "chorągiewek". Raz podjęliście już "dobrą" decyzje eliminując policjanta, teraz czas na drugą. Żegnam

I kto miał rację? Blefowałeś i noga się podwinęła! Doskonały ruch miastowicze.

Teraz tylko czekamy na ruch mafii! W następnej rozgrywce i tak wyeliminujemy mafię:P Trzeba się tylko zastanowić kto jest drugą osobą. Moim typem jest Fryzjer, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego>, albo też i Lekarz, a dlaczego ponieważ nadal nie ujawnił sekcji zwłok, choć wiadomo to i owo. 


PS: Proszę Księdza o modlitwę, bo czuję się zagrożony atakiem mafii na moją skromną osobę.

Ostatnio edytowany przez Grabarz (2011-05-29 22:21:05)

Offline

 

#70 2011-05-29 23:05:48

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Udało się!!! Moja pierwsza intuicja, która stała się jeszcze bardziej prawdopodobna w pierwszym głosowaniu, teraz w drugim okazała się faktem. Księgowy był winny. Nieskromnie chcę zauważyć, iż byłem pierwszym, który typował Księgowego od samego początku. Niestety co do drugiej osoby już nie mam takiej pewności. W kręgu podejrzanych wg mnie są: Fryzjer, Lekarz i Barman. Siebie i Grabarza odrzucam z wiadomych względów a Polityk od początku wydaje mi się w porządku. Z tych trzech osób na razie skłaniam się ku Fryzjerowi, ale jeszcze nie mam pewności. Liczę, tym razem na intuicję innych miastowiczów.

Offline

 

#71 2011-05-29 23:29:17

Barman

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

U mnie trzy osoby są w kręgu podejrzeń: Fryzjer, Lekarz i Listonosz. Teraz czekam i obserwuje może coś się wydarzy.

Offline

 

#72 2011-05-29 23:29:28

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Ha czyli dobrze mi sie wydawalo ze jest duze prawdopodobienstwo ze Ksiegowy jest w mafii, jeszcze tylko jeden mafiozo nam zostal i wygrana nasza!  Nadal uwazam ze Barman badz Listonosz jest w mafii.

Listonosz od poczatku wskazywal Ksiegowego mozliwe ze taka byla ich strategia beda wskazywali siebie i w ten sposob nikt nie bedzie ich podejrzewal...

Barman caly czas tlumaczy sie brakiem czasu, jakby mial cos na sumieniu...

Offline

 

#73 2011-05-30 15:49:12

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas.
To ostatnia niedziela,
moje sny wymarzone,
szczęście tak upragnione
skończyło się...


Barman śpiewał ostatnimi siłami...

Mafia wyeliminowała z dalszej gry Barmana. Ma on prawo do ostatniego postu tzw. Testamentu

Następne głosowanie do środy do godziny 22:00.

W grze pozostają:

1. Lekarz
2. Fryzjer
3. Listonosz
4. Polityk
5. Grabarz

Offline

 

#74 2011-05-30 16:27:04

Barman

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

No niestety jak widzicie byłem ten dobry. Mafia na 100% to któraś z tych osób: Fryzjer(50%), Lekarz(30%) i Listonosz(20%). Polityk jest czysty. Jeżeli chodzi o tą trójkę typuję w takiej kolejności jak napisałem. Ja nie żyję ale mam nadzieje, że dobro za triumfuje.

Offline

 

#75 2011-05-30 16:59:01

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Fryzjer blefuje. Pisze, że dobrze mu się wydawało, że Księgowy był w mafii, tylko że wcześniej jakoś nie raczył wspomnieć, że go podejrzewa. Dopiero jak już kilka osób stwierdziło, że Księgowy jest winny wówczas dopisał jedynie, że to może być prawdopodobne. A wcześniej wskazywał na różne osoby, ale ani słowa o Księgowym. Przecież swojego wspólnika nie wypada oskarżyć, chyba że już jest pewne że większość chce go wyeliminować to trzeba dołączyć do tej grupy, żeby się nie rzucać w oczy. To jest mój typ na mafię i jeśli by się okazało że nie mam racji to będzie duże zdziwienie.

Offline

 

#76 2011-05-30 17:16:32

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Mafia szczwana besztia jeszt. Niby było ich tylko dwóch a jeden na drugiego zagłosował, żeby nie z tłumu nie wyróżniać. Niestety jak sądzę specjalnie wyeliminowany został Barman, jak sądzę był detektywem. Od samego początku tak mi się wydawało, od momentu kiedy stanoł w mojej obronie. Wydaje się że mnie sprawdzał pierwszego. Ufam mu i podobnie jak jemu wydaje mi się że Fryzjer może być dobrym trafem. Chociaż i tak mam dylemat. Co do Księgowego miałem pewność, a tu to raczej tylko przeczucie.
Burmistrz zginął od ostrego narzędzia a czy nożyce Fryzjera nie są ostre?

Offline

 

#77 2011-05-30 17:22:55

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Oj Listonoszu Listonoszu... Na kilometr widać, że to Ty jesteś w mafii.

Listonosz napisał:

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze... Jak wspomniano jako Listonosz wiem to i owo. Już od jakiegoś czasu miałem wrażenie, że księgowy coś kręci. Jakieś dziwne koperty wypełnione gotówką, zaadresowane do niego lub też przez niego wysyłane. To trochę dziwne, nie sądzicie? Moim zdaniem nasz burmistrz się o wszystkim dowiedział i chciał to zgłosić odpowiednim władzom. Niestety nie zdążył... Księgowy był szybszy!!

Jako ostatni włączyłeś się do dyskusji, gdy już było wiadomo jakie są typy. Wiedziałeś, że raczej na pewno Księgowy, czyli Twój kompan poleci w głosowaniu to przyłączyłeś się do typów na niego. I jeszcze bezczelnie twierdzisz, że:

Listonosz napisał:

Nieskromnie chcę zauważyć, iż byłem pierwszym, który typował Księgowego od samego początku

Bardzo dobra zagrywka hehe. Najlepiej stwierdzić, że to dzięki Tobie złapaliśmy Księgowego i chciałeś zostać naszym bohaterem. Przypomnę wszystkim, że to Polityk jako pierwszy wskazał Księgowego. Listonosz od początku tylko podczepiał się pod typ na Księgowego i cały czas pisał, że nie wie kto poza nim może być winny. Dobra zagrywka - nie oskarżać nikogo niewinnego, żeby pozostać niezauważonym. Trop Policjanta przed śmiercią był bardzo dobry - bo jako jedyny zaczął podejrzewać Listonosza i dlatego rozpoczęła się ofensywa na niego i poległ w pierwszym głosowaniu. Gdy nadarzyła się okazja, żeby zamiast Księgowego zginął Policjant od razu z Księgowym podpięliście się pod ten typ. W głosowaniu również zagraliście sprytnie. Gdy już większość opowiedziała się, że zagłosuje na Policjanta, Listonosz zagłosował na Księgowego, aby nikt nie skojarzył, że pracują razem. Bo Listonosz wiedział, że jak Policjant okaże się niewinny to w dalszej kolejności poleci głowa Księgowego.

Listonosz napisał:

Ale myślę, że musimy wziąć pod uwagę zdanie Grabarza.

Bardzo dobry tekst. Najpierw zabili Grabarza a od razu po wskrzeszeniu chcieli się jemu podlizać i oczywiście brać jego zdanie pod uwagę jakby mu tej wiedzy nagle przybyło - nie wiem skąd takie wiadomości?

Listonosz napisał:

W kręgu podejrzanych wg mnie są: Fryzjer, Lekarz i Barman. Siebie i Grabarza odrzucam z wiadomych względów a Polityk od początku wydaje mi się w porządku. Z tych trzech osób na razie skłaniam się ku Fryzjerowi, ale jeszcze nie mam pewności.

Oj Listonoszu Listonoszu. Każdy wiedział, że Barman był Detektywem i sprawdził Polityka. Dlatego go zabiliście. Teraz rzucasz hasło "Fryzjer", bo to najczęstszy typ. Sprytnie, ale chyba po tym wszystkim co napisałem wyżej nie mamy wątpliwości, że to Ty jesteś w mafii.

Offline

 

#78 2011-05-30 20:50:17

Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Panie fryzjerze co tak się pan broni? Czyżby prawda wychodziła na jaw, że Pan jest z mafii?

Napisałeś, że "każdy wiedział, że barman jest Detetkywem?" Ciekawi mnie a skąd niby to kążdy wiedział? Bo ja na przykład do tej pory nie wiedziałem:P Cóż TY blefujesz, tak jak to robił wcześniej Księgowy? Zbieg okoliczności czy to wasza taktyka?
Ja będę głosować na Fryzjera, moje typy już w ostatnim głosowaniu podałem i będę się tego trzymać:!

Offline

 

#79 2011-05-30 22:21:00

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Prywatna wiadomość od Fryzjera napewno was zainteresuje.

Fryzjer napisał:

Cześć Polityku. Na początek zadam pytanie - czy podejrzewasz mnie o bycie w mafii? Jeśli tak to nie czytaj dalszej części wiadomości, bo raczej Cię ona nie przekona do mojej niewinności.

Co do moich typów w mafii jest albo Listonosz albo Lekarz. Grabarz odpada, a ufam Barmanowi, że Ty jesteś niewinny. Zresztą po postach też mam takie wrażenie, bo widać, że umiesz w to grać.

Jeśli mafia to Księgowy-Listonosz albo Księgowy-Lekarz to pozostałe funkcje stawiam, że wyglądają następują:

Barman - detektyw
Grabarz - to mógł być Łowca
Policjant - mógł być Sędzią..., bo Łowcą na pewno nie był.
Ja jestem zwykłym miastowym.
Księdzem jest albo Listonosz albo Lekarz...
Zostaje funkcja Zbawiciela. Listonosz i Lekarz nie mieliby chyba po co wskrzeszać Grabarza, więc sądzę, że to Ty nim jesteś.


W tej kolejce proponuję postawić na Listonosza. Nawet jeśli okaże się niewinny to potem zostaje jedyny kandydat - Lekarz i on zdecyduje pewnie, że wyleci Grabarz, bo jest niewinny i poza podejrzeniem. Mnie raczej nie odrzucą, bo jestem też podejrzany. No i wtedy zostaje trójka: ja, Ty i Lekarz. Nasze głosy już znamy i zostajemy we dwóch w grze i zwycięstwo

Offline

 

#80 2011-05-30 22:22:56

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Grabarz napisał:

Napisałeś, że "każdy wiedział, że barman jest Detetkywem?" Ciekawi mnie a skąd niby to kążdy wiedział? Bo ja na przykład do tej pory nie wiedziałem:P

Haha gratuluję Panu uwagi w grze ;-) Oby tak dalej.

Po pierwszym pytaniu Detektywa (sprawdzał Polityka na 99%):

Barman napisał:

Właśnie wstałem po kolejnej nocy w pracy i mam świeżą porcje wiadomości. Wiem o co był konflikt pomiędzy Politykiem a Policjantem niestety nie miał on nic wspólnego ze śmiercią naszego Burmistrza. Polityk znany ze słabości do kobiet miał romans z żoną Policjanta, a ten zażyczył sobie odszkodowanie za straty moralne. Biorąc pod uwagę, że nasz Burmistrz nie miał żony Polityka wykluczam z kręgu podejrzanych. .

Po drugim pytaniu (sprawdzał Księgowego na 99%):

Barman napisał:

Ja głosuję na Księgowego i prawie jestem pewien, że to mafia. Wspomniecie moje słowa.

Brawa dla Grabarza za spostrzegawczość ;-)

Offline

 

#81 2011-05-30 23:18:39

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

I teraz właśnie się spaliłeś, bo:
po pierwsze nic Ci nie odpisałem, a ta wiadomość to Twoja radosna twórczość,
po drugie już wcześniej napisałem że masz prawdopodobnie krew Burmistrza na nożycach,
po trzecie nie chciałem sprawdzić reakcji Listonosza i Lekarza tylko Twoją.

Jak mówi stare przysłowie: uderz w stół a nożyce się odezwą.
Jutro skończymy z mafią w naszym mieście!!!

Offline

 

#82 2011-05-30 23:55:11

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Chcę zobaczyć wasze miny jak po głosowaniu przeczytacie, że byłem z miasta

Offline

 

#83 2011-05-31 07:59:54

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

jeśli po głosowaniu przeczytamy że byłeś z miasta, to będzie to oznaczało że miasto miałeś w dupie. Nikt z miasta nie wypisuje głupot i nie kombinuje na prawo i na lewo szkodząc pozostałym mieszkańcom.

Offline

 

#84 2011-05-31 08:54:07

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Szukanie winnego nazywasz kombinowaniem na prawo i lewo? Komu zaszkodziłem? Tobie? Że napisałem do Ciebie PW? I co z tego? Ja miałem miasto w dupie? Niby kiedy? Że się bronię, bo mam do tego prawo? Że oskarżam Listonosza i/lub Lekarza, bo to któryś z nich jest w mafii? A czemu to akurat Listonosz albo Lekarz? Bo ja, Ty i Grabarz jesteśmy niewinni. Innych graczy nie widzę. Przeczytaj jeszcze raz wszystkie posty i porządnie się zastanów Panie Polityku, bo rzucać oskarżenia na mnie to jak widzisz każdy potrafi.

Ostatnio edytowany przez Fryzjer (2011-05-31 08:57:54)

Offline

 

#85 2011-05-31 10:17:45

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

To po jakiego grzyba piszesz na forum że zgodziłem się na twoją propozycję i jeszcze cytujesz słowa których autorem nie jestem.
Nie wiem co sobie myślałeś robiąc to, że nagle zmienię decyzję i jeszcze potwierdzę że to moje słowa.
Kłamstwo ma krótkie nogi.

Offline

 

#86 2011-05-31 14:03:42

Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Barman napisał:

No niestety jak widzicie byłem ten dobry. Mafia na 100% to któraś z tych osób: Fryzjer(50%), Lekarz(30%) i Listonosz(20%).

Barman oczywiscie wszystko przedstawia w procentach;p Ja rozpisze to moze troche inaczej - Fryzjer(99%) i Listonosz(1%). Bo nic nie mozna wykluczyc;)
A jezeli chodzi o Grabarza i jego nieuwage w grze to wcale sie mu nie dziwie. Koncetrowal sie pewnie na znalezieniu Mafii (i doskonale mu poszlo), a nie na tym kto jest Detektywem. Za to Fryzjer dokladnie sie temu przyjrzal. Ciekawie czemu?
Ja juz wiem na kogo chce oddac swoj glos. Ktos jeszcze sie zastanawia?

Ostatnio edytowany przez Lekarz (2011-05-31 14:05:00)

Offline

 

#87 2011-05-31 18:13:19

Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Fryzjer napisał:

Grabarz napisał:

Napisałeś, że "każdy wiedział, że barman jest Detetkywem?" Ciekawi mnie a skąd niby to kążdy wiedział? Bo ja na przykład do tej pory nie wiedziałem:P

Haha gratuluję Panu uwagi w grze ;-) Oby tak dalej.

Po pierwszym pytaniu Detektywa (sprawdzał Polityka na 99%):

Barman napisał:

Właśnie wstałem po kolejnej nocy w pracy i mam świeżą porcje wiadomości. Wiem o co był konflikt pomiędzy Politykiem a Policjantem niestety nie miał on nic wspólnego ze śmiercią naszego Burmistrza. Polityk znany ze słabości do kobiet miał romans z żoną Policjanta, a ten zażyczył sobie odszkodowanie za straty moralne. Biorąc pod uwagę, że nasz Burmistrz nie miał żony Polityka wykluczam z kręgu podejrzanych. .

Po drugim pytaniu (sprawdzał Księgowego na 99%):

Barman napisał:

Ja głosuję na Księgowego i prawie jestem pewien, że to mafia. Wspomniecie moje słowa.

Brawa dla Grabarza za spostrzegawczość ;-)

A dziękuję bardzo drogi Fryzjerze:P! Ja przez swoją nieuwagę przyczyniłem się do wyeliminowania Mafii i kolejnym razem też tak będzie.

Do mnie też pan napisał prywatną wiadomość i wiem doskonale, że Pan kręci co do treści.  I tu złapał się Pan w pułapkę! Głosuję na Fryzjera! Koniec kropka:!

Offline

 

#88 2011-05-31 18:32:29

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

A ja nie dostałem żadnego listu prywatnego. Pewnie Fryzjer sądził, że w pracy i tak mam ich pod dostatkiem A tak poważnie to jutro kończymy grę

Offline

 

#89 2011-05-31 18:48:12

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Listonosz napisał:

A ja nie dostałem żadnego listu prywatnego.

Jak mogłem pisać to osoby, która jest w mafii? Przecież to nielogiczne. Ludzie czy Wy tego nie widzicie jak sobie Listonosz z wami pogrywa? Nie bądźcie ślepi...

Offline

 

#90 2011-06-01 12:47:03

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

Nadeszła noc... Mieszkańcy od paru dni bardzo bali się tej pory dnia. Nasłuchiwali wszelkich podejrzanych dźwięków i nieufnie spoglądali na nieznajomych. Zapalali w domach światła żeby żaden kąt nie wydawał się możliwą kryjówką dla mafii. Fryzjer również miał się na baczności, a jednak jego los był już przesądzony... Siedział sobie w fotelu nie wiedząc o tym, gdy nagle zgasło światło w całym domu. Dreszcz przebiegł mu po całych plecach i gdy tylko chciał wydać z siebie krzyk obca ręka zakryła mu usta a druga poderżnęła gardło.
Wykrwawiając się powoli w całkowitej ciemności usłyszał tylko:
- Za twój krzywy ryj.


Wyniki głosowania:

Fryzjer – 4 głosy (od: Polityk, Listonosz, Lekarz, Grabarz)
Listonosz - 1 głos (od: Fryzjer)


Z gry został wyeliminowany Fryzjer. Należał do MIASTA. Ma prawo do ostatniego postu tzw. Testamentu.


Mafia ma czas na decyzję do jutra do godziny 22:00.

W grze pozostają:
1. Lekarz
2. Grabarz
3. Listonosz
4. Polityk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ancientlegion.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.grupapiata.pun.pl www.praca-mcr.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl