#91 2011-06-01 16:07:24

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Grabarz co myślisz? Teraz to ja już nie wiem kto jest w mafii. Sądzę że wylecisz Ty albo ja.  Głos osoby która zostanie, będzie decydujący. Teraz to już tylko przypadek może nas uratować. Jedno jest pewne, Fryzjer miał krzywy ryj.

Offline

 

#92 2011-06-01 20:29:20

Grabarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

To już zgłupiałem! Pewny byłem, że to Fryzjer! Hmm co teraz miastowi? Musimy podjąć decyzję zostały 4 osoby i nadal mafia ma szansę wyeliminowania kogoś z gry? Kiepsko to widzę ale mój typ to Listonosz, choć i Panie Polityku Pan też coś miesza:)

Offline

 

#93 2011-06-02 09:11:49

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

A niby jak mieszam, to że cały czas mówię prawdę nazywasz mieszaniem. Nie kazałem nikomu głosować na Fryzjera, poprostu uważałem że jest w mafii, wszystko na to wskazywało. To że okazało się że jest w mieście nie było moją winą. Fryzjer kłamał i to się nikomu nie podobało, dlatego odpadł.

Offline

 

#94 2011-06-02 16:20:37

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Szok! Szok i jeszcze raz SZOK! Byłem przekonany, że fryzjer jest w mafii. To teraz już wiem, że ja polecę następny, jak mafia mnie nie zabije to miastowicze to zrobią Ja będę głosować na Lekarza, bo Polityk i Grabarz są niewinni, więc tylko on zostaje, przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Offline

 

#95 2011-06-02 17:05:58

Fryzjer

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Witam!
Skoro mogę napisać Testament to chętnie to zrobię. Baaardzo żałuję, że nie wierzyliście w moją niewinność. Nie wiem czemu Pan Polityk tak się na mnie uwziął? Gdybym nie był prawie pewien, że został sprawdzony przez Detektywa to byłby dla mnie głównym kandydatem na bycie w Mafii. Jednak skoro to nie on, ani Grabarz to zostają dwa typy: Listonosz albo Lekarz. Obaj dobrze grali, ale ostatnie posty Listonosza skłaniają mnie jednak w jego stronę tj. że on jest w Mafii. Ja już nie mam prawa głosu. Zrobicie jak uważacie. Powodzenia miastowi! Trzymam kciuki!

Offline

 

#96 2011-06-02 21:53:48

Lekarz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Zaskoczony jestem ostatnimi wynikami. I nie ukrywam, ze nie latwo bedzie mi podjac decyzje. Polityk i Listononosz od poczatku grali bardzo podobnie. Jednak pare rzeczy przemawia na korzysc Polityka. Wykluczam Grabarza z wiadomych powodow.

Offline

 

#97 2011-06-02 22:36:34

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

Mam dla Was dość nietypową wiadomość. Czas na decyzję Mafii minął. Nie otrzymałem żadnej decyzji - zatem mord mafii przepada. Osoba z mafii dostaje pierwsze ostrzeżenie. Teraz macie czas na dyskusję i oddawanie głosów do soboty do godziny 18:00.

Przypominam, że w grze pozostali:
1. Lekarz
2. Grabarz
3. Listonosz
4. Polityk

Offline

 

#98 2011-06-02 22:49:40

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Ha ha ha. Właśnie mnie olśniło, jestem pewien na 100% że miasto wygra. Mafio bój się. Drogi mafiozo kimkolwiek jesteś czy to Listonoszem czy Lekarzem, mam sposób na ciebie. Jeśli ktoś mi nie wierzy że Miasto wygra niech się założy. W ramach rewanżu wobec Fryzjera, posłucham jego głosu zza światów i teraz będę głosował na Listonosza. Dla niedowiarków że nie jestem w mafii przypominam że napisałem ten post kilka minut po Mistrzu Gry.

Offline

 

#99 2011-06-03 22:42:58

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Polityk potwierdza moje słowa, że teraz ja zginę. Jeśli tak się stanie to miasto niestety nie wygra, bo zostaną trzy osoby, w tym jedna z mafii. Potem będzie ruch mafii i zostaną dwie osoby: jedna z miasta, druga z mafii. W sumie to nie wiem, kto w takiej sytuacji wygrywa...

Offline

 

#100 2011-06-03 23:13:49

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Niech będzie, odkryje moje karty. Pośród miastowych został  Łowca. Nawet jeśli go wskażemy, wytypuje on osobę z mafii. Listonoszu gdybyś był w mieście wiedziałbyś jaką role pełnisz i nie martwił byś się o to że odpadniesz. Nawet jeśli mój głos i Grabarza nie będą na tą samą osobę to i tak w dogrywce głosowania jedna osoba z Was zginie, oczywiście nie wyobrażam sobie że Łowca zagłosuje na mnie lub na Grabarza. Także mafia przegrała. Mnie jutro i w niedzielę nie będzie dlatego już dziś wysłałem swój głos na Listonosza.

Offline

 

#101 2011-06-04 00:28:38

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Doszły do mnie jeszcze inne słuchy, w pobliskim kościele ktoś cały czas się wstawia na uczciwymi ludźmi... W głosowaniu zatem Polityk i Lekarz wskażą mnie, ja Lekarza, pytanie co zrobi Grabarz? Albo będzie remis, albo wylatuję. Chyba że Grabarz jest sędzią i odda dwa głosy na Lekarza, ale to mało prawdopodobne...

Offline

 

#102 2011-06-04 11:16:54

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

Listonosz napisał:

... i zostaną dwie osoby: jedna z miasta, druga z mafii. W sumie to nie wiem, kto w takiej sytuacji wygrywa...

W sytuacji gdy na koniec gry zostaje jeden z mafii i jeden z miasta to zwycięzcą gry jest mafia.

Listonosz napisał:

Chyba że Grabarz jest sędzią i odda dwa głosy ...

proponuję dokładniej prześledzić moje posty. Tutaj wyjaśniałem na jakich zasadach Grabarz wraca do gry:

Mistrz Gry napisał:

Zbawiciel skorzystał ze swojej funkcji i wskrzesił Grabarza. Od teraz kontynuuje on grę na normalnych warunkach jako zwykły miastowy.

Offline

 

#103 2011-06-04 11:51:20

Listonosz

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Rzeczywiście, zapomniałem o tym poście

Offline

 

#104 2011-06-04 20:01:45

 Mistrz Gry

Prowadzący

1356132
Zarejestrowany: 2011-05-05

Re: MAFIA - edycja trzecia

Wyniki głosowania:
Listonosz - 3 głosy (od: Polityk, Lekarz, Grabarz)
Lekarz - 1 głos (od: Listonosz)

Listonosz należał do MIASTA.

W grze pozostają:
1. Polityk
2. Lekarz
3. Grabarz

Mafia podjęła decyzję szybko i z dalszej gry eliminuje Polityka.

W grze pozostają tylko Lekarz i Grabarz. Jeśli w grze na sam koniec pozostają tylko dwie osoby a jedną z nich jest miastowy a drugi mafiozo, to grę wygrywa MAFIA.

Tak jest właśnie w tym przypadku.

Grę wygrywa Lekarz, który należał do Mafii razem z Księgowym. Zatem tą edycję wygrywa MAFIA. Serdeczne gratulacje.

Pozostałe funkcje w grze wyglądały następująco:
- Policjant - zwykły miastowy
- Grabarz - Sędzia
- Barman - Detektyw
- Fryzjer - Łowca (i tu należą się wyjaśnienia miastowym czemu nie skorzystał ze swojej roli i nie wskazał innej osoby, która opuści grę zamiast niego. Otóż Fryzjer był bardzo wkurzony, że nikt jemu nie wierzy i nie miał ochoty na dalszą grę. Proponuję miastu trochę więcej zaufania czasami, jeśli ktoś się tak stanowczo broni, bo obserwując grę w boku Fryzjer naprawdę wydawał się dla mnie przekonujący)
- Listonosz - Ksiądz


Mafia przyjęła bardzo dobrą taktykę. Księgowy w swoim pierwszym poście jako pierwszego podejrzanego wskazał właśnie Lekarza, żeby w razie swojej śmierci (a czuł, że to szybko nastąpi), nie pociągnąć go ze sobą na dno. A Lekarz - tego chyba nikt nie zauważył - pisał cały czas ,,obojętne'' posty i tylko podłączał się pod rzucane typy. Wszystko to co sobie założyli przed grą - sprawdziło się i właśnie za to należą im się duże brawa.

Księgowym był Artur, a Lekarzem - Walek. Pozostali niech zostaną tajemnicą (ze względu na konflikty na powstałe na forum m.in. Polityka i Fryzjera)



Dziękuję wszystkim za grę i życzę powodzenia w kolejnej edycji, która niestety odbędzie się najwcześniej na wakacje.

Offline

 

#105 2011-06-05 17:28:20

Polityk

Gracz

Zarejestrowany: 2011-05-23

Re: MAFIA - edycja trzecia

Ja nie mam nic do  ukrycia, Politykiem byłem ja, czyli Bartek.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.praca-mcr.pun.pl www.grupapiata.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.ancientlegion.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl